Sizi Mutlu Edecek Ofis Sandalyeleri

Poliüretan Tekerlekli Şef Sandalye

Bütün gününüzü beraber geçirdiğiniz ofis sandalyesi… Tüm bel sağlığı o sandalyeye bağlıdır. Masa başı çalışanları bel ağrılarını iyi bilirler. Bu durumda yapılacak en iyi şey doğru ofis sandalyesi seçmek…

Ofis sandalyesi dendiği zaman akla gelen tekerlekli, her yöne kayabilen, genelde koyu renkli, arkası yüksek, kumaş kaplı modellerdir. Kendi alanında bir klasik haline gelen bu tip sandalyeler şimdilerde yönetici koltuğu ve çalışma sandalyeleri olarak kendi içerisinde çeşitlendirildi.

Gelin o zaman bu çeşitleri beraber inceleyelim!

Çalışma Sandalyesi

Bu sandalyeler kolçaklı veya kolçaksız şeklinde ayrılabilir. Arkası yüksek ve kolçaklı olan sandalyeler daha kullanışlıdır. “Ofis sandalyesi rahat olmamalı.” veya “orası dinlenme yeri değil.” türü düşünceler ise neyse ki çalışma hayatında artık eskilerde kaldı.

Poliüretan Ofis Koltuk

Yönetici Koltukları

Ofis sandalyesi çeşitleri içinde yer alan yönetici koltukları grubunda çok değişik modelleri değişik isimlerle görebilirsiniz.

Misafir Bekleme Sandalyeleri

Bu grup tamamen kişilerin zevki ile ilgilidir. Banka şubeleri, özel hastanelerin bekleme salonları, otel lobileri, bu sandalye grubu için uygun mekanlardır. Koltuk görünümlü olan geniş sandalye modellerinden başka ahşap veya metalden yapılmış, şık görünümlü çeşitler de tercih edilebilir.

Berjer

Bilgisayar Sandalyeleri

Bu konuda değişmeyen bir model var ki artık bir klasik haline gelmiştir. Masa ile uyumlu yüksekliğe ayarlanabilen ve tekerlekli olan modeller ergonomik yapısıyla masa başı çalışanları için sağlıklı bir duruş yaratmaktadır. Bunun aksine klasik modellerden sıkılanlar için modern sabit bilgisayar sandalyeleri de tercih edilmektedir. Mesela yeni jenerasyonun kullandığı sandalyelerden biri de tel sandalyelerdir.

Gelişen mobilya üretimi, size ofis sandalyeleri konusunda seçenekler göstermeye hazırdır. Önemli olan sizin işinizi sevmeniz ve layıkıyla yapmanızdır. En kısa zamanda sandalye ve makam terfi almanızı diliyoruz.

Yorumla

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.