Sandalye TREND

Sandalyetrend olarak online sandalye ve masa alışverişi yapmak isteyenlere en geniş seçenekleri sunma hedefiyle kurulduk. Müşteri memnuniyetini hem tasarım, hem fiyatta sağlayarak, en özel zamanların geçirildiği masa ve çevresindekilere güzel anılar biriktirme fırsatı sunmak istedik.

İyi ve kötü tüm anılarda toplandığımız, bir kafede saatlerce oturup muhabbet ettiğimiz, evlerde, restaurantlarda yemek yediğimiz masa ve sandalyelerde şıklığı ve konforu üst düzeyde tuttuk. İş ve özel yaşamımızda en fazla kullandığımız mobilyalar olan masa ve sandalyeler, iletişimin bir parçası haline gelmiştir. 

Sandalyelerimizle belki bir kafede, bir otel lobisinde bir ofiste karşılaşabilirsiniz.

Sektör trendlerinin yanında özenle seçtiğimiz ürünler ve keyifle tasarladığımız  koleksiyonlarımızla yaşamın tüm renklerini sizlere getiriyoruz. Bunu yaparken enerjik ekibimiz, ilham veren iç mimarlarımız ve güçlü teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

 
 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Sandalyetrend herkesin sevdiği bir ortamda yaşaması gerektiğine inanıyor. Teknoloji ve yenilik sayesinde Sandalyetrend, alışveriş yapanların ev, ofis, kafe, restaurant, bahçe mobilyalarınızı istediklerinizi tam ve hızlı bir şekilde bulmalarını sağlıyor.

 Her adımda müşterilerini memnun etmeye kendini adamış olan Sandalyetrend, ürün keşfinden nihai teslime kadar insanların evlerinde alışveriş yapma şekillerini yeniden keşfediyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim? Beğendiğiniz bir sandalyeyi ve masayı online olarak sipariş verebilirsiniz.