Bahçe Ve Balkonunuz İçin Sandalyeler

Malum yaz kapıda ve o sıcacık akşamları serin serin geçirmeyi sevdiğimiz yer balkonumuz ve bahçemiz. Peki nasıl dekore edeceğiniz hakkında bilginiz var mı? Sandalyetrend olarak biz size bu konuda yardımcı olalım.

Balkon, bahçe ve teras gibi mekanların dekorasyonunu yaparken dikkat etmeniz gereken özelliklerden biri alanınızın büyüklüğü ve bu alana uygun mobilyalar olmalıdır. Küçük ve dar alanlarda Elizabeth Sandalye gibi şeffaf renkli sandalyeler tercih etmeniz alanı daha ferah ve geniş göstermenize yardımcı olacaktır.

Dış Mekan Şeffaf Sandalye

Bahçe mobilyalarında dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri tercih edeceğiniz mobilyalar yerden yüksek olmalıdır. Yere yakın olan mobilyalar, yemek konusunda size sıkıntı yaratacaktır, sonuçta bahçe gibi mekanlarda böcek sorunu çok fazla olur.

Bahçelerde ve balkonlarda Air sandalye gibi renkli seçenekler kullanmak dekorasyonunuz açısından fark yaratan bir etken olacaktır, ya da kolçaklı bir model olan Air XL sandalye seçeneği ile misafirlerinize ekstra konfor sağlayabilirsiniz. 

Dış Mekan Sandalye

Büyük bir alana sahipseniz mermer mobilyada tercih edebilirsiniz.

Seçtiğiniz mobilyalar mutlaka dış mekanlara uygun olmalıdır. Dış mekâna uyumlu olan sandalye ve masalar yağıştan zarar görmeyecektir. Bu sayede size uzun süreli kullanım imkânı sunar.

Bahçe mobilyalarının kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer ayrıntıda temizliğidir. Mobilyalarınızı ağır deterjanlarla temizlemekten kaçının.

Yorumla

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.